Home
Produkte të tjera për banjë
Banjë & Dush
Sweet Daydream Fluska për dush

Përshkrim

Vendosni humorin për romancë me këtë banjë me flluska me shkumë të butë, të mbushur me aromën e ëmbël dhe ëndërrimtare të pjeshkës së bardhë. Formulë e butë, pa sapun, e balancuar me pH, perfekte për pastrimin e përditshëm.
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, GLYCOL DISTEARATE, PARFUM, LAURETH-4, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, SODIUM CITRATE, FORMIC ACID, PHENOXYETHANOL, CI 15510, CI 16035, CI 19140

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.