Home
Kujdesi i duarve
Kujdesi i Trupit
Love is in the Air Kremë për Duar

Përshkrim

Tregojini duart tuaja pak dashuri gjatë Ditës së Shën Valentinit me një krem ​​duarsh që i lë ato të ndjehen të buta, të lëmuara dhe të veçanta. Një formulë hidratuese dhe ushqyese me aromë delikate me një aromë femërore, sensuale dhe me lule. Dhurata romantike perfekte për ju dhe të dashurit tuaj.

Shtrydheni tubin dhe aplikoni një sasi të vogël kremi në secilën dorë. Masazhojeni derisa të përthithet plotësisht, duke u fokusuar në zonat me lëkurë të thatë.

Me një aromë shumë femërore dhe sensuale që feston trëndafilin. Një aromë romantike lulesh me nota të sipërme bergamoti shkëlqyes dhe agrume limoni, me një pudër të kujdesshme dhe myzeqare të thatë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE SE, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, CETEARETH-20, CARBOMER, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, TOCOPHERYL ACETATE, BENZYL SALICYLATE, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 60730

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.