Home
Sapun
Banjë & Dush
Love is in the Air Sapun

Përshkrim

Bëhuni në humor për romancë me pak ndihmë nga ky sapun me aromë të bukur, i formuluar për pastrim të butë të përditshëm. Sapuni shkumon në një shkumë kremoze dhe lë një aromë sensuale, femërore dhe me lule në lëkurën tuaj të butë. Me paketimin e bukur me lule do t'ju pëlqejë t'i shfaqni.

Lyejeni me ujë të ngrohtë dhe shpëlajeni.

Me një aromë shumë femërore dhe sensuale që feston trëndafilin. Një aromë romantike lulesh me nota të sipërme bergamoti shkëlqyes dhe agrume limoni, me një pudër të kujdesshme dhe myzeqare të thatë.

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, PARFUM, GLYCERIN, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, CITRONELLOL, PALM KERNEL ACID, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, BENZYL SALICYLATE, CI 77891, CI 17200, CI 47005

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.