Home
Pudra të lëngshme
Giordani Gold
Giordani Gold Divine Touch Mbushje Shtesë e Pudrës

Përshkrim

Baza e jastëkut me prekje hyjnore, tani me mbushje


Zgjatni jetëgjatësinë e kompaktit tuaj me këtë rimbushje të bazës së jastëkut me dizajn elegant.


Shijoni vazhdimisht mbulimin rrezatues të freskët, mat dhe të kontrolluar nga shkëlqimi në një jastëk kompakt të lehtë për t'u mbajtur. I mbushur me Acid Hyaluronic për të mbështetur pamjen e lëkurës me pamje rinore. Dizajn i lehtë me hyrje dhe dalje.

  1. Shtypeni butësisht dhe hiqni jastëkun e përdorur.
  2. Fusni jastëkun e ri, klikoni në vend.

Fondatina Divine Touch Cushion përmban një sërë përbërësish të krijuar për të ndihmuar në njëtrajtimin e tonit të lëkurës, për të fshehur papërsosmëritë dhe për të krijuar pamjen e lëkurës me pamje rinore. Acidi hialuronik njihet se ndihmon në hidratimin natyral të lëkurës dhe e ndihmon atë të ndihet e lëmuar, elastike dhe më e hidratuar. Përzierja Skin Cherish që përmban ekstrakte natyrale të ujit të detit, kajsisë, çajit jeshil dhe kungullit ndihmon në ushqimin e lëkurës. E përfshirë në një kompakt të krijuar posaçërisht, kjo bazë është gjithçka që ju nevojitet për përsosmërinë në lëvizje.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, GLYCERIN, ISOHEXADECANE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, MICA, C9-12 ALKANE, SODIUM CHLORIDE, SILICA, SORBITAN OLIVATE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, PHENOXYETHANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, ALUMINUM HYDROXIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, BISABOLOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LAUROYL LYSINE, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, TOCOPHERYL ACETATE, NIACINAMIDE, SODIUM HYALURONATE, MARIS AQUA, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, PRUNUS ARMENIACA FRUIT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, PALMITOYL TRIPEPTIDE-5, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID, CUCURBITA PEPO SEED EXTRACT, SORBIC ACID, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.