Home
Kujdesi i duarve
Kujdesi i Trupit
Magic Garden Kremë për Duar

Përshkrim

Tregoni duarve tuaja pak dashuri me një krem ​​dore që i lë ata të ndjehen dhe të nuhasin aq të bukur dhe unikë sa një lule e rrallë. Kjo formulë hidratuese dhe ushqyese e lë lëkurën në mënyrë perfekte të butë, të lëmuar dhe aromatizuar me delikatesë me një aromë të freskët, lules dhe femërore. Dhurata perfekte për të festuar për Ditën e Gruas.

Shtrydhni tubin dhe vendosni një sasi të vogël kremi në secilën dorë. Masazhojeni derisa të tretet plotësisht, duke u përqendruar në zonat me lëkurë të thatë.

Të kujton një shëtitje në mëngjes në kopsht, notat e sipërme, të freskëta dhe natyrore të dredhkës dhe dardhës së shijshme të ngritur me mandarinë rrezatuese të zgjojnë shqisat. Në zemër një tufë lulesh shumëngjyrëshe me Gardenia, Magnolia dhe Rosa Centifolia mbushin ajrin me lulet e tyre të bukura. Dhe një prekje e drurit të butë të sandalit shtojnë notat bazë të kësaj arome.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, CETEARETH-20, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CARBOMER, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, LINALOOL, SODIUM HYDROXIDE, LIMONENE, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 17200

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.