Home
Pastrues trupi
Banjë & Dush
Magic Garden Xhel për Dush

Përshkrim

Trajtojeni veten me përvojën e bukur të dushit që meritoni. Ky xhel i butë shkumues, pastrues i butë do ta lërë lëkurën tuaj të pastër, të lëmuar dhe aromatizuar bukur me një aromë të freskët, lulesh dhe femërore. Me një formulë pa sapun dhe të ekuilibruar me pH dhe një paketim elegant të dizajnit me lule që do të pëlqeni të shfaqni.

Lëreni, pastrojeni dhe shpëlajeni

Të kujton një shëtitje në mëngjes në kopsht, shënimet e freskëta, natyrore të dredhzës dhe dardhës së shijshme të ngritur me mandarinë rrezatuese të zgjojnë shqisat. Në zemër një buqetë shumëngjyrëshe me Gardenia, Magnolia dhe Rosa Centifolia mbushin ajrin me lulet e tyre të bukura. Dhe një prekje e drurit të butë dhe sandalit shtojnë në notat bazë të kësaj aromë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PARFUM, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, LINALOOL, SODIUM CITRATE, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 17200

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.