Home
Aroma
Divine
Divine Eau de Parfum Ujë i parfumuar

Përshkrim

Cilësia e yllit nuk është vetëm se si dukesh, por është një ndjenjë. Dhe gjithmonë ndiheni joshës me Hyjnoren e re. E njëjta aromë ikonike, e krijuar tani me një cilësi më të lartë Eau de Parfum për ndikimin përfundimtar të zgjatjes.


Ndjehuni si një yll dhe shkëlqeni në çdo moment me këtë Ujë Parfumi ikonik dhe të fuqishëm me lule që rrezaton cilësi të yllit. Një buqetë e mrekullueshme me lule e bardhë e Lily dhe Freesia shkëlqen në zemër, ndërsa notat freskuese mbushin aromën me një lehtësi për ta bërë këtë Eau de Parfum magjepsës aromën e përsosur të përditshme.


Mbërthyer në mënyrë të hollë në një dizajn joshës shishe të frymëzuar nga veshjet e bukura të modës së lartë, lëngu me fluska blu Eau de Parfum shkëlqen me vezullimin e përditshëm. E destinuar për të bërë një përshtypje të yllit, nuk mund të mos shkëlqeni!

Notat e sofistikuara me lule të Violet me pluhur, Bamboo dhe Water Hyancith hapin aromën me një përshtypje të parë të ndritshme. Një buqetë e mrekullueshme me lule e bardhë me Lily, Freesia, Rose dhe Jasmine shkëlqen në zemër, duke rrezatuar një bukuri të fuqishme dhe të paharrueshme femërore që sjell aspekte të ëmbla dhe pikante. Shënimet sensuale prej druri të Sandalwood dhe White Musks zgjasin për të nxjerrë shkëlqim të përjetshëm dhe cilësi të yjeve.Familja e aromave

Floral Fruity Woody


Nota hero

Lily and Freesia


Histori me shënime heroi

Një buqetë e mrekullueshme me lule e bardhë e Lily dhe Freesia shkëlqen në zemër, duke rrezatuar një bukuri të fuqishme dhe të paharrueshme femërore. Me pamjen e tyre ekzotike që nxjerr cilësi të pamohueshme të yjeve, këto lule joshëse të bardha sjellin pamje të ëmbla, pluhur dhe pikante - dhe mbushin Eau de Parfum me një sofistikim të ndritshëm për magjepsjen e përditshme.


Nota bazë

Top nota: Violet, Bamboo, Water Hyacinth

Nota zemre : Rose, Lily, Jasmine, Freesia

Nota bazë: Plum, White Musks, Sandalwood

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE, EUGENOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 42090, CI 17200
Kushdo që tha që ju duhet të mbani veshjet tuaja më të mira për raste të veçanta, ka gabuar. Ju meritoni të shkëlqeni si një yll çdo ditë!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.