Home
Aroma
Divine
Divine Exclusive Ujë i Parfumuar

Përshkrim

Krijoni një shkëlqim nga brenda dhe nxirrni cilësi të pamohueshme të yjeve me Ekskluzive Divine.


Krijuar me Akordin ekskluziv Shining Star Accord dhe Teknologjinë e Dëshmuar të Vogla për ndikimin përfundimtar të yjeve, ky Uje i Parfumuar premium tërheqës i fuqishëm rrezaton një buqetë me lule të ndritshme që shkëlqen me një shteg madhështor. Kjo aromë e ndezur, por e ngrohtë, është e destinuar të lërë një përshtypje të paharrueshme të yjeve dhe të bëjë kokat të kthehen.


Uji Parfum është i mbuluar me një dizajn joshës të shisheve të frymëzuar nga moda e lartë, i zbukuruar me kristale të ndezura Swarovski®.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Shënimet e ndritshme të agrumeve të Mandarinës Siciliane, Bergamotit dhe Luleshtrydhes së egër joshëse hapin aromën me tërheqje magnetike për një përshtypje të parë verbuese dhe të fuqishme. Me një shpirt të ngrohtë në zemër, ekskluziviteti Shining Star Accord merr qendrën kryesore-duke rrezatuar një buqetë me lule të ndritshme me bozhure dhe jasemini që shkëlqen me një shteg të paharrueshëm dhe tërheqës. Shënimet drurore shumë të ngrohta të Patchouli Prisma mbeten për të nxjerrë shkëlqim të përjetshëm.


Familja e aromave

Fruity Chypre


Nota hero

Shining Star Accord


Histori shënimesh të notave

Çdo yll ka sekretin e tij. Marrëveshja Shining Star merr qendrën kryesore në këtë Eau de Parfum tërheqës fuqishëm, që rrezaton një buqetë me lule të ndritshme që shkëlqen me një shteg madhështor. Një shënim magjepsës i krijuar ekskluzivisht për Oriflame, kjo marrëveshje e fshehtë nënshkrimi vazhdon me një shteg hyjnor të gjatë për ndikimin përfundimtar - i destinuar të lërë një përshtypje të paharrueshme si asnjë tjetër, me Marrëveshjen e Yjeve të Shkëlqyer që ju nxjerr cilësi të pamohueshme të yjeve.


Notat bazë

Top notat: Sicilian Mandarin, Bergamot, Wild Strawberry

Notat kryesore: Shining Star Accord, Peony, Chinese Jasmine Sambac Absolute, Heliotrope

Notat bazë: Siam Benzoin, Vanilla, Patchouli Prisma, Ambrox®


Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, GERANIOL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 19140
Kushdo që tha që ju duhet të mbani veshjet tuaja më të mira për raste të veçanta, ka gabuar. Ju meritoni të shkëlqeni si një yll çdo ditë!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.