Home
Aroma
Lost in you
Lost in You Ujë i Parfumuar për Femra

Përshkrim

Ndjeni vrullin elektrik të tërheqjes me Lost in You Her. Eau de Parfum Addictive që kap tronditjen e pasionit në një shishe të freskët, moderne, krijuar si gjysma e çiftit. Hitet me shkelqyes të Xhenxhefilit injektojnë aromën e luleve me një shkëndijë pikante, shumëngjyrëshe. Ndjeni nxitimin, vallëzoni me rrahjet e zemrës, jetoni momentin. Sikur nuk ka nesër.

Vendosni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafës ose duarve.

Notat e sipërme të freskëta dhe me lule hapin aromën me një avantazh modern, të ngritur nga hitet e gazuara të Xhenxhefilit. Ndërsa energjia elektrike dhe tronditja e të qenit pranë dikujt intensifikohen, një përzierje shumëngjyrëshe e Bozhure të freskët dhe Dardhës së ëmbël rrahin në zemër, erëza me Piper të Kuq të gjallë. Sensual Tonka dhe Ambrox lidhen me nota të ngrohta drunore për të krijuar një tërheqje të parezistueshme.


Familja e aromave

Lule Woody Musk


Shënime bazë

Xhenxhefili, shkëndija tërheqëse


Histori me shënime bazë

Shumëplanëshe dhe me shkëlqim, Xhenxhefili injekton aromën me një shkëndijë tërheqëse. Hitet pikante dhe speca të këtij afrodiziaku natyror sjellin një aromë të ngrohtë në aromë, ndërsa shkëlqimi, fytyrat e limonit gazohen me një shkëlqim të freskët.


Shënimet kryesore

Shënim kryesor: Piper rozë, Xhenxhefil, Cassis

Shënim i zemrës: Dardhë, tuberozë, bozhure

Shënim bazë: Ambrox, Patchouli, Tonka, Musk

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LINALOOL, COUMARIN, LIMONENE, GERANIOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, CINNAMAL, CITRONELLOL
Varësues me një energji elektrike, Ujë Parfumi Lost in You kap emocionin e humbjes së vetes në ndjenjën e pakontrolluar të pasionit. Frymëzuar nga muzika, kjo markë e re e parfumeve për çifte për Her & Him sjell një pamje moderne, unike të dashurisë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.