Home
Aromat
Lost in you
Lost in You Ujë i Parfumuar për Meshkuj

Përshkrim

Humbni veten në emocionet e pasionit me Lost in You Him . Eau de Parfum sensual që kap intensitetin e tërheqjes elektrike në një shishe të freskët, moderne, krijuar si gjysma tjetër e çiftit. Tonka e ngrohtë dhe e parezistueshme lidhet me një energji pikante për të krijuar varësi të pastër. Ndjeni nxitimin, vallëzoni me rrahjet e zemrës, jetoni momentin. Sikur nuk ka të nesërme.

Vendosni aromën në pikat e pulsit, qafës ose të trupit tuaj dhe duarve tuaja.

Notat e Rhubarb dhe aromës së xhenxhefilit lidhen për të hapur aromën me një energji moderne. Në zemër rreh marrëveshja e nënshkrimit, një Tonka e ngrohtë, e parezistueshme që krijon varësi të pastër. Një tharje e lehtë prej qelibari e tymosur orientale sjell një kontrast magjepsës me një sensualitet drusor dhe mashkullor.


Familja e aromave

Fougère orientale


Shënim bazë

Tonka, varësia në zemër


Histori me shënime bazë

E njohur për ngrohtësinë e saj, Tonka krijon një varësi të papërmbajtshme në zemër me thellësi të shijshme dhe një notë të ëmbël gurësh.


Shënimet kryesore

Shënimi i sipërm: Xhenxhefil, Rhubarb, Apple

Shënim i mbrendësise: Ylli Anis, Geranium, Tonka

Shënim bazë: Druri i sandalit, Cypriol, Vanilje

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, CITRAL, GERANIOL
Varësues me një energji elektrike, Ujë Parfumi Lost in You kap emocionin e humbjes së vetes në ndjenjën e pakontrolluar të pasionit. Frymëzuar nga muzika, kjo markë e re e parfumeve për çifte për Her & Him sjell një pamje moderne, unike të dashurisë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.