Home
Aroma
Koleksioni i Femrave
Oriflame Women's Collection Powdery Mimosa Ujë toaleti

Përshkrim

Kapni bukurinë që të lë pa frymë natyrën ndërsa çel papritur në qytet, me këtë Ujë Tualeti me lule të freskëta dhe me pluhur. Si një tufë lulesh e sapo zgjedhur me lule mahnitëse Mimosa në zemër, kjo aromë delikate është një festë e vërtetë e pranverës - një dhuratë për veten tuaj.

Vendoseni aromën drejtpërdrejt në pikat e pulsit: qafës ose duarve

Kjo aromë e freskët me pluhur hapet me notat kryesore të mandarinës dhe një buqetë të gjallë me lule të Jasmine, petaly Rose dhe Mimosa me diell në zemër. Ndjekur nga një përzierje femërore e shënimeve White Woods në bazë.


Familja e aromave: Lule - Jeshile


Hero aromë shënim: Mimosa Absolute

Lulja e bukur Mimosa është e famshme për lulëzimet e saj të verdha të arta të pabesueshme dhe aromën e tyre të ëmbël, të ngrohtë dhe pluhur.


Piramida e aromës:

Shënimet kryesore: Bergamot, Mandarin, Lemon Sfuma

Shënime të zemrës: Mimosa Absolute, Portokalli tallen, Jasmine, Trëndafili i freskët

Shënimet bazë: Heliotrope, White Woods, Vetiver

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 16035

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.