Home
Aroma
Koleksioni i Femrave
Oriflame Women's Collection Radiant Peony Eau ujë toaleti për femra

Përshkrim

Kapni bukurinë që të lë pa frymë natyrën ndërsa çel papritur në qytet, me këtë Ujë Tualeti me lule rrezatuese. Ashtu si një tufë lulesh e sapo zgjedhur me lulëzimin e luleve Peony në zemër, kjo aromë delikate është një festë e pranverës - një dhuratë për vete.

Vendoseni aromën drejtpërdrejt në pikat e pulsit: qafës ose duarve

Kjo aromë e mrekullueshme dhe rrezatuese e pranverës hapet në notat e freskëta të errëta të Magnolia dhe Violet Leaf të përziera me nuancat e frutave të Apple. Në zemër vjen një buqetë e gjallë me shënime të lulëzuara të Peony, White Freesia dhe Lily of the Valley. Për ta rrumbullakosur, thekse delikate të drurit të butë të Kedrit dhe Sandalit janë mbështjellë me një vello të Muskëve me teksturë.


Familja e aromave: Lule - Fruity - Jeshile


Shënim heroi: Bozhure Pink

Lulja Peony është e njohur për lulëzimin e saj mahnitës të madh me petale të panumërta dhe aromën e saj bukur të butë dhe të ëmbël.


Piramida e aromës:

Shënimet kryesore: Magnolia e Dewit, Molla, Fleta e Vjollcës

Shënime të zemrës: Bozhure, Zambaku i Luginës, Freesia

Shënimet bazë: Musks, Cedarwood, Sandalwood

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 19140

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.