Home
Aroma
Love Potion
Love Potion Blossom Kiss Sprej i Parfumuar

Përshkrim

Lëreni pasionin të lulëzojë dhe zhytuni në një botë sensuale dhe ëndërrimtare me këtë mjegull aromatike të strukturuar mirë. Një aromë e lëkurës së dytë që përmban akordin e varur Soft Kiss të përbërë nga aromë fiku me tul dhe kadife vanilje, dhe një shtrat me lule zambaku. Duke e lënë lëkurën tuaj të mbështjellë me delikatesë në një vello të hareshme me lule dhe fruta.

Aplikoni spërkatjen e aromës në të gjithë trupin tuaj, ose direkt në pikat e pulsit: qafë ose kyç.

Aroma mbështjellëse e lëkurës së dytë e Love Potion Blossom Kiss Mist hapet me akordin Soft Kiss - nota mishi dhe të ëmbla të fikut të pulpës afrodiziak, të ngrohur me një vello sensuale të vaniljes prej kadifeje. Është përforcuar me përkulje të buta frutash dhe shtrihet në një shtrat me lule zambaku të lulëzuar, duke dhënë ndjesinë e lirit të mëndafshtë që përkëdhel lëkurën tuaj të zhveshur.


Familja e parfumeve: orientale - vanilike - frute


Shënim heroik: Fig

Takimi i fikut me tul të ëmbël dhe me mish, përbërësi hero afrodiziak i Love Potion Blossom Kiss Mist, krijon një atmosferë emocionuese të ngjashme me ndjenjën e një puthjeje të butë dhe të dëshiruar.


Shënime kryesore:

Sipër: Fig Pulpy

Zemra: Lulja e zambakut

Baza: vanilje prej kadifeje

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN, GERANIOL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 16035, CI 17200, CI 42090
Love Potion janë aroma sensuale me përbërës afrodiziakë. Notat e zemrës së çokollatës së shijshme, afrodiziaku më i këndshëm, krijojnë aroma joshëse që ju ftojnë të jepni dëshirat tuaja dhe të kënaqeni. Ato kanë të bëjnë me sensualitetin që reflektohet në formën e lakuar të shishes, që të kujton linjat sensuale të trupit femëror.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.