Home
Aromat
Ascendant
Ascendant Intense Ujë i Parfumuar

Përshkrim

Çojeni fuqinë tuaj fizike në nivele të reja intensive me këtë Ujë Parfumi të ri stimulues dhe të fortë për meshkuj. Krijuar për të kapur përvojën unike të vendosmërisë së brendshme dhe forcës fizike të njeriut me një mbidozë të notave pikante dhe energjike që japin një goditje të fuqisë mashkullore të papërpunuar. Është koha për të çliruar intensitetin tuaj.

Aplikoni aromën direkt në pikat e pulsit: qafë ose kyç.

Jepini fuqisë dhe vetëbesimit tuaj mashkullor një nxitje intensive me këtë aromë të fortë orientale dhe pikante. Hapet me energjinë e freskët të kardamomit të zi dhe notave të portokallit të gjakut, e ndjekur nga goditja e ashpër e Guaranës së Kuqe në zemër që luan me kanellën për të dhënë ngrohtësi dhe thellësi. Notat bazë të Amberit dhe drurit të kedrit forcojnë këtë aromë më të fuqishme dhe më të fortë.



Familja e aromave: Oriental – Spicy


Notat bazë: Red Guarana

Guarana e Kuqe është fara më e përqendruar e kafeinës në planet dhe sjell në parfum një nxitje të intensitetit dhe forcës, duke rritur infleksionet aromatike të Kardamomit - nota e nënshkrimit të Ascendant.


Piramida e aromave:

Top notat Lemon Leaf, Black Cardamom, Blood Orange

Notat e brendshme: Red Guarana, Cinnamon Bark, Clary sage

Notat bazë: Amber, Labdanum Resin, Cedarwood

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL, GERANIOL, ISOEUGENOL, CINNAMAL
Oriflame Ascendant Ujë Tualeti. Një aromë e fortë orientale që feston maskulinitetin, me kardamom aromatik që nxjerr ngrohtësi dhe forcë fizike.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.