Home
Aroma
Giordani Gold
Giordani Gold Woman Ujë i Parfumuar

Përshkrim

Krijoni një moment luksoz intim për veten tuaj çdo ditë, pasi mjegulla e dashur e këtij Eau de Parfum të sofistikuar ju mbështjell me një përvojë zhytëse të aromës.

E krijuar rreth një buqete me lule të bardha femërore, nota diellore e luleve të portokallit rrezaton një ngrohtësi të pasur që lulëzon me pasion nga zemra.

I ndritshëm dhe femëror, ky Eau de Parfum kap vërtet pasionin dhe vitalitetin e GG Woman.

Notat e ndritshme të agrumeve të mandarinës, limonit dhe portokallit me burim të përgjegjshëm hapin aromën me një vitalitet freskues. Shkëlqen mbi buqetën me lule të bardha të Jasmine dhe Madonna Lily, teksa nota petale diellore e Lulëzimit të Portokallit rrezaton një ngrohtësi të pasur që lulëzon me pasion nga zemra. Thekset prej druri të Patchouli mbeten të gjalla, duke ngrohur aromën femërore, pasi Solar Musk dhe Crystal Moss krijojnë thellësi dhe sensualitet.


Familja e aromave

Floral White Flowers Woody

Notat kryesore

Top: Lemon, Mandarin, Orange

Zemra: Jasmine, Madonna Lily, Orange Blossom

Baza: Patchouli, Crystal Moss, Solar Musk

Notat Hero

Orange Blossom


Sinonim i aromave GG, aroma e pasur e luleve të portokallit është pjesë e ADN-së së kësaj marke ikonike. Kjo lule e bardhë me petale diellore rrezaton një ngrohtësi të ndritshme, duke zbuluar një aromë unike femërore me një reflektim pothuajse të artë.
Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, EUGENOL, CITRAL, CINNAMAL, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 16035, CI 19140
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.