Home
Aroma
Giordani Gold
Ujë i Parfumuar Giordani Gold Good as Gold për femra

Përshkrim

Shkëlqeni me bukurinë e artë ndërsa aura juaj mbush çdo dhomë me Ujën Parfum të guximshëm Good as Gold nga GG.

Një Glow Accord ekskluzive lulëzon me një shkëlqim të ngrohtë, i krijuar me notat petale diellore të luleve të portokallit të ndërthurura me erëzën e çmuar "Ari i Kuq", Shafran.

Një aromë thellësisht origjinale, sensuale me volum për të zmadhuar shkëlqimin tuaj.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Velvety Raspberry sjell një prekje të shijshme në notat e ndritshme të sipërme të mollës dhe bergamotit, për të hapur aromën me një shkëlqim të pamohueshëm. Ndërsa zemra e artë e luleve fillon të lulëzojë, nota petale diellore e Lulëzimit të Portokallit ndërthuret me pikante e çmuar të ekstraktit të shafranit në një marrëveshje ekskluzive të shkëlqimit. Shkëlqyeshëm me një shkëlqim të ngrohtë, nuanca drusore të gjata të Ambrox®, vaji i pasur Patchouli dhe druri kremoz i sandalit krijojnë thellësi dhe butësi.


Familja e parfumeve

Floral Oriental


Shënime kryesore
Top: Mollë, Bergamot, Mjedër
Zemra Glow Accord (i punuar me ekstrakt të luleve të portokallit dhe shafranit), Ylang Ylang
Baza: Vaji Patçuli, Ambrox®, Druri i Sandalit

Shënim kyç

Marrëveshja e shkëlqimit


E ngrohtë. Shkëlqyeshëm. Shumë e çmuar. Glow Accord ekskluzive është plot volum dhe shkëlqen me bukuri të artë për t'ju zmadhuar. I krijuar me notën petale diellore të luleve të portokallit që ju e njihni dhe e doni, parfumeri kryesor Ilias Ermenidis zgjodhi me kujdes ekstraktin e shafranit për të ngritur lulen e portokallit në dritën e tij më të bukur. I njohur si "Ari i Kuq", Shafrani është i rrallë dhe i çmuar - dhe erëza më e vlefshme në botë. Në Eau de Parfum, ekstrakti i shafranit shkëlqen me pasuri për të sjellë një tonalitet pak pikant që ngroh lulen e portokallit. Dy përbërës të njohur për bukurinë e tyre shkëlqyese, kjo dyshe rrezatuese tregon një histori të mjeshtërisë dhe cilësisë së pastër.Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, CITRAL, EUGENOL, CINNAMYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, FARNESOL, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 19140, CI 16035
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.