Home
Aromat
Giordani Gold
Ujë i Parfumuar Giordani Gold Man

Përshkrim

Nxjerr një vetëbesim të ditur me sensualitet të butë mashkullor, ndërsa zhytesh veten në këtë Ujë Parfumi të rafinuar që mishëron pasionin për jetën e GG Man.

Vetiveri i shumëanshëm sjell një karakter drusor dhe të tymosur në aromën e krijuar mashkullore, e mbështjellë me lëndë të para elegante dhe e kontrastuar me Bergamot të freskët për të krijuar një ndjesi të ndritshme dhe të fuqishme.

Aspektet e shijshme, freskuese të Bergamotit dhe mandarinës me burim të përgjegjshëm përzihen me Piper të Zi pikant dhe Petitgrain për të hapur aromën me një përshtypje të parë të ndritshme dhe të fuqishme. Notat delikate të luleve të freskëta të Jasemines dhe Nerolit janë në kontrast me një efekt aromatik mashkullor. Një bazë e rafinuar me Vetiver të shumanshëm sjell një karakter të drunjtë dhe të tymosur që zgjat, ndërsa notat elegante të drurit të sandalit dhe qelibarit balancojnë aromën e sofistikuar.

Familja e aromave

Woody Vetiver

Notat kryesore

Top: Petitgrain, Mandarin, Bergamot

Zemra: Neroli, Jasmine, Black Pepper

Baza: Vetiver, Sandalwood, Amber

Notat Hero

Vetiver

Vetiver është firma e të gjitha aromave GG për meshkuj. I zgjedhur me kujdes për reputacionin e tij si një nga përbërësit më fisnikë dhe më të rafinuar të të gjitha kohërave, vaji Vetiver nga Haiti e ngre këtë aromë elegante mashkullore në një përvojë të shumëanshme plot thellësi ndijore. Vetiveri Haitian nxjerr një aromë druri me një karakter prej dheu, të tymosur dhe tone qelibar, duke krijuar një ndjenjë thjesht mashkullore që është edhe e fuqishme dhe e rafinuar.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL, CITRAL, GERANIOL, FARNESOL
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.