Home
Aromat
nordic-waters
Nordic Waters Ujë i parfumuar për meshkuj

Përshkrim

Marrëdhënia me ujin në Nordikët është e thellë. Gjithmonë, por gjithmonë aty, kjo aromë e gjallë ujore do t'ju joshë në këtë botë magjepsëse ujore me çdo spritz freskues.


Ndjeni një vrull gjallërues lirie që ju mbulon ndërsa aroma e freskët ujore e Ujit Parfum Nordic Waters for Him ju zhyt në forcën dinamike të detit.


Tepër e freskët, ekskluziviteti Nordic Waters Accord shkrihet me limon të shijshëm dhe nuanca ujore të gjethes së manushaqesë për t'ju zhytur në një ndjesi të pastër të ujit të freskët që i jep energji lëkurës tuaj.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Sfuma e freskët e limonit dhe mandarina e lëngshme shkrihen me kardamon për të hapur aromën me një spërkatje energjike agrume. Aspektet ujore të aromës freskuese të pastër nga Nordic Waters Accord e gjallëron aromën me një freski ujore, pasi aspektet e gjelbra të gjetheve të manushaqesë dhe farës aromatike të korianderit përmirësojnë ndjenjën ujore. Myshku, druri i kedrit dhe myshqet sjellin karakter që zgjat, duke krijuar një aromë të ekuilibruar, dinamike dhe bashkëkohore mashkullore.


Familja e aromave

Aromatic Watery


Nota bazë

Top: Mandarin, Cardamon, Lemon Sfuma

zemra: Nordic Waters Accord, Violet Leaf, Coriander Seed

Baza: Moss, Cedarwood, Musks


Nota hero

Nordic Waters Accord


Një marrëveshje ekskluzive e ujërave Nordike ju zhyt në një zhytje në ujë, pasi aspektet freskuese ujore kapin thelbin e ujërave nordike. E pastër, e gjallë dhe jashtëzakonisht e freskët, me goditje gjallëruese të notave të ndritshme ujore, akordi krijohet rreth molekulës ekskluzive Cascalone® – duke ngjallur ndjesinë energjike të ujit të freskët të freskët në lëkurën e ngrohtë. Molekula oqeanike ka një nënton ftohës të frutave ujorë, duke sjellë një nënshkrim freskues ujorë dhe mineral me nuanca agrume që ndihen të lëngshme dhe shkëlqyese.


Në Ujërat Nordike për Të, tuli i lëngshëm i Limon Sfuma shkrihet me Marrëveshjen e Ujërave Nordike për të sjellë një aspekt të gjallë freskie gjallëruese.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, ISOEUGENOL, GERANIOL, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL
Marrëdhënia me ujin në Nordikët është e thellë. Gjithmonë, por gjithmonë aty. Uji ju tërheq brenda. Zbuloni këtë lidhje të pamohueshme ndërsa zhyteni në aromat freskuese të kontrasteve të Ujrave Nordike - aromat tona të gjalla ujore që ju joshin në një botë magjepsëse ujore. Rigjallëroni shqisat tuaja me çdo spërkatje freskuese të Ujrave Nordike, valën e re të aromës së ujit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.