Home
Aromat
Aroma për Meshkuj
Ujë Toaleti Greater për meshkuj

Përshkrim

Arritni lartësi të reja me këtë aromë mashkullore dinamike drunore që ju mbush me entuziazëm, duke ju motivuar të përpiqeni për qëllimet tuaja.


FRYMËZOHUNI TË SHTYPNI ÇDO KUFI

Ndjeni vrullin e Pineapple-it energjik, lartësimin e Geraniumit dhe Guaiac-ut të guximshëm, ndërsa synoni për madhështinë.


ZGJONI EMOCIONET TUAJA

Mundësuar nga Teknologjia AuraScent.E provuar nga neuroshkenca për të zgjuar emocione pozitive, nga mëngjesi në mbrëmje, Greater Uji i Toaletit për meshkuj, ju ndihmon të ndiheni energjikë dhe të ngritur gjatë gjithë ditës. Duke ju dhënë një ndjenjë besimi që rrezaton nga ju si një atmosferë frymëzuese, është motivimi që mund ta spërkatni.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Fuqizoni ditën me një vitaminë freskuese të ananasit energjik, guavës së freskët dhe Maracuja-s gjallë, duke ju mbushur me energji dinamike. Në zemër, një ndjesi e gjelbër dhe freskuese e Geraniumit ngritës përzihet me kanellë pikante dhe lule të freskëta portokalli për të motivuar ditën tuaj. Një prani e guximshme e drurit pikant Guaiac shkrihet me Pralinën e ngrohtë dhe Drurin e Kedrit, teksa e keni në mendje.

Familja e parfumeve

Drurore Fruity


Notat

TOP: Guava, Maracuja, Ananasi

ZEMRA: kanellë, barbarozë, lule portokalli

BAZË: Guaiac, Cedarwood, Praline


Nota hero nga mëngjesi deri në mbrëmje

Një shkrirje në zhvillim e Pineapple, Geranium, Guaiac


Ananasi:E freskët me një efekt të mprehtë, nota e gjallë e frutave të Ananasit sjell një freski dinamike tek përdoruesi që nga spërkatja e parë. I lidhur me ndjenjat e lumturisë dhe energjisë, zgjon shqisat me vitalitet dhe pozitivitet.

Geranium:Aromatike, jeshile dhe e freskët, me një karakter të ndritshëm, me ngjyrë lulesh dhe aspekte delikate nenexhiku, nota freskuese e Geranium është në trend në parfumerinë mashkullore, duke sjellë një ndjenjë moderne. I lidhur me vetitë ngritëse, zgjon shqisat me një atmosferë të motivuar.

Guaiac: Një notë e ngrohtë druri, Guaiac bashkon aspekte pikante dhe të ëmbla balsamike me nuanca të tymosur, duke krijuar një thellësi të pasur aromës. I njohur si "druri i jetës" për qëndrueshmërinë e tij, ai zgjon shqisat me një prani dhe besim të guximshëm.


Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL, CITRAL, CINNAMAL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 16035, CI 19140, CI 42090

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.