Home
Aroma
Aromat për Femra
.SE Swedish Experience Blazing Warmth Eau de Parfumi

Përshkrim

Ndjeni shpërthimin e papritur të emocioneve dhe përshtypjeve që ndezin kureshtjen tuaj, pasi jeni transportuar në një ekspeditë të jashtëzakonshme aromash përmes natyrës mbresëlënëse të Suedisë.


Bëni ngrohtësinë e fillimeve të reja me këtë Ujë Parfumi mjaft intensiv. Kujton zjarret e ndezura, aroma mbushet me optimizëm dhe gëzim, duke kapur ndjesitë e lulëzuara të ëndrrave të ndritshme. Shënime të tymosura të Drurit të Mështeknës inkandeshente ndezin emocione të ngrohta, ndërsa shpërthimi i freskët i Luleve të Butonit të Artë prej limoni gazon me pozitivitet femëror.


Ndriçuese dhe e kontrastuar,ju pret një përvojë e papritur.

Vendosni aromën në pikat e pulsit, qafës ose duarve të trupit tuaj.

Notat e sipërme të gjalla, të ngrohta dhe intensive hapin aromën me një shpërthim të shkëlqimit natyror, duke fryrë me një ndjenjë optimizmi dhe gëzimi. Pozitiviteti i ndritshëm gazon në zemër, ndërsa Lule me Buton të Artë shumë aromatik shpërthejnë me aspekte të freskëta limoni, të zgjeruara nga një lule e tejdukshme dhe nënshkrim i holluar me ujë ozonik. Shënime thellësisht të ngrohta drusore të Drurit Inkandeshent Birch dhe Amberwood ju mbështjellin në një ndjenjë të ngrohtësisë kolektive, duke kujtuar zjarret e ndezura. Ju pret një përvojë e papritur.Familja e aromave

Floral Woody Aromatic


Notat hero

Golden Button Flowers and Incandescent Birch Wood Accord


Histori te shenimeve

Intensivisht aromatik dhe shkumëzues me një shkëlqim të freskët, Lule të Butonit të Artë injektojnë aromën me një shpërthim të shkëlqimit dhe pozitivitetit natyral. Ky shkëlqim femëror është në kontrast me notat drunore thellësisht të ngrohta dhe intensive të Drurit të Mështeknës inkandeshente, që të kujton zjarret e ndezura.


Gjatë ekspeditës suedeze të aromave, një ekip shumëkulturor i specialistëve dhe Parfumierëve përdorën Scent.Trap® & Pure.Scent® për të kapur butësinë, aspektet e limonit dhe shënimet e tymosura për të krijuar një Lule unike të Butonit të Artë dhe Marrëveshjes së Drurit të Mështeknës inkandeshente.


Notat bazë

Top note: Orange, Green Apple, Ozonic notes

Heart note: Jasmine, Pine Needle, Golden Button Flowers

Base note: Incandescent Birch Wood, Amberwood, Artemesia

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 16035

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.