Home
Aroma
Aromat për Femra
.SE Eksperienca Suedeze Wild Hearts Eau de Parfum

Përshkrim

Përjetoni shpërthimin e papritur të emocioneve dhe përshtypjeve- ndezni kureshtjen tuaj, pasi jeni transportuar në një ekspeditë të jashtëzakonshme aromash përmes natyrës mbresëlënëse të Suedisë.


Ndjeni lirinë e një ere të egër që prek zemrën tuaj me. SE Zemra të Egra. Frymëzuar nga liqene të freskëta dhe të mjegullt, kjo Ujë Parfumi delikatesisht i varur ngazëllen shqisat tuaja me emocione të vërteta që katapultojnë drejt në zemrën tuaj. Aroma e papritur e Rozmarisë së Egër sjell aspekte të holluar me ujë dhe minerale që të kujtojnë ujë të freskët në lëkurën tuaj, me një nuancë të luleve muskike femërore të ndërthurura me notat liker të Sweet Cicely.


Një thirrje e fortë rreh brenda, gati për të lëshuar një liri të sapo gjetur.

Vendosni aromën në pikat e pulsit, qafës ose duarve dhe trupit tuaj.

Aroma e papritur e Wild Rosemary hap aromën me një ndjesi ngazëllyese që ju ngjall, të holluar me ujë dhe minerale, me një nuancë të luleve muskulore femërore dhe goditjeve të vogla të freskëta të Grejpfrut agrumeve. Notatë të ëmbla me pije të ëmbël të katapultës Sweet Cicely drejt e në zemrën tuaj, si një erë e egër që lëshon një liri të sapo gjetur brenda. Fasule Tonka Addictive dhe Patchouli mbeten të butë.


Familja e aromave

Floral-Watery Citrus Aromatic


Shënim heroi

Wild Rosemary and Sweet Cicely Accord


Histori me shënime

Transportohuni në natyrë me aromën e papritur të Rozmarisë së Egër, ndërsa aspektet ujore dhe minerale vërtiten me një nuancë lulesh muskulore femërore për të ngazëllyer shqisat tuaja. Evokuese e një liqeni të freskët, të mjegullt suedez dhe ujë të freskët në lëkurë, ky nënshkrim i freskët kombinohet me aromën e fuqishme të Sweet Cicely, që të kujton ëmbëlsirat liker.


Gjatë ekspeditës suedeze të aromave, një ekip shumëkulturor i specialistëve dhe Parfumierëve përdorën Scent.Trap® & Pure.Scent® për të kapur freskinë befasuese dhe aromat e ëmbla për të krijuar një Marrëveshje unike të Rosemary Wild dhe Sweet Cicely.


Notat kryesore

Top note: Green Marine Accord, Wild Rosemary, Grapefruit

Heart note: Water Jasmine, Sweet Cicely, Lily of the Valley

Base note: Tonka Bean, Musk, Patchouli

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, COUMARIN, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 42090

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.