Home
Aromat
Signature
Signature Parfum për Meshkuj

Përshkrim

Zbuloni veten tuaj të vërtetë me krenari me Signature Parfum për të, aromën e përjetshme por moderne që bën një përshtypje elegante të firmës që zgjat.


E krijuar nga mjeshtri i parfumierit Olivier Cresp dhe djali i tij Sebastien, Piperi rozë i shkëlqyeshëm sjell një erëz të freskët në këtë aromë mashkullore prej druri, pasi karakteri unik i Cedarwood i jep aromës një cilësi të përjetshme. Një klasik i ri modern i destinuar të bëhet tradita e radhës – dhe aroma juaj autentike e firmës – ndër vite.


Përqafoni ju të vërtetën me Signature Parfum për të. Është vetëm një ju, dhe ky është nënshkrimi juaj.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Notat e ndritshme të agrumeve të limonit dhe Bergamotit përzihen me Piper Rozë pikante për të hapur aromën me një firmë të freskët dhe moderne. Një gërvishtje e gjelbër dhe aromatike e Clary Sage, Geranium dhe Apple zbulon një zemër autentike, ndërsa karakteri unik drusor i Cedarwood, Patchouli dhe Ambrox i pasur sjellin një elegancë të sigurt në këtë aromë mashkullore të përjetshme.


Familja e aromave

Woody Aromatic

Notat bazë

Top: Lemon, Pink Pepper, Bergamot

Heart: Clary Sage, Geranium, Apple

Base: Patchouli, Ambrox, Cedarwood


Notat kryesore

Pink Pepper

Cedarwood


Piper rozë, mjeshtëri bashkëkohore

Nota heroike si në Signature for Her ashtu edhe për të, Pink Pepper i lidh këto dy Parfume me një aromë të shpejtë të firmës. Manaferrat e kuq rozë janë pikantë dhe shkumëzues, të gazuar me thekse aromatike dhe agrume. Marrë nga nxjerrja e CO2 - sot, një nga proceset më të përparuara, të sigurta dhe të tjera - ky kompleks sjell modernizëm si në teknikën e aromës ashtu edhe jo.


Druri i kedrit, eleganca e traditës

Një përbërës klasik i parfumerisë, nota e butë prej druri e Cedarwood sjell një elegancë të sigurt në parfumin e thatë, me një prekje të lehtë qelibar. Druri i zemrës së pemës me gjelbërim të përhershëm është jashtëzakonisht i aromatizuar me një karakter unik, duke dhënë një vaj cilësor pas më shumë se 6 orësh distilimi.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 42090, CI 17200
Përqafoni ju të vërtetën me krenari dhe besim me Parfumet Signature. Është vetëm një si ju – dhe ky është nënshkrimi juaj.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.