Home
Vaj për flokë
Eleo
Eleo Instant Nourishing Vaj për flokë

Përshkrim

Trajtojini flokët tuaj me këtë vaj flokësh me teksturë të lehtë dhe luksoze që ushqen, hidraton dhe i jep shkëlqim flokëve pa i rënduar ato. I mbushur me ekspertizë me Eleksirin Eleo Golden, një përzierje e pasur me gjashtë vajra të fuqishëm, dhe vaj luledielli që ushqen flokët nga brenda jashtë. Formulimi i lëmuar rrëshqet nëpër flokë dhe është ideal për flokë më të hollë.

Spërkateni drejtpërdrejt në flokë të lagur ose të thatë, ose në pëllëmbët e duarve dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në të gjithë gjatësinë e flokëve tuaj. Mos e shpëlani.

Me vajin e lulelakrës përveç Eleoxirit Eleo Golden - një përzierje e kuruar e gjashtë prej vajrave më të fuqishëm në botë që ofrojnë përfitime të shumta për flokët dhe lëkurën e kokës - duke e lënë atë më të fortë, më të shëndetshëm dhe shkëlqyes.


Vaji natyral i lulelakrës është shumë i lartë në omega 6 dhe përmban omega 9 që kanë shkëlqyeshëm ushqyes përfitime për flokët. Struktura e saj e lehtë shton lagështi dhe shkëlqim pa u bërë i yndyrshëm ose duke rënduar flokët tuaj.


Vaji i Arganit Natyror është i çmuar ushqyesvaj i pasur me omega 6 dhe vitaminë E që ndihmon në rimbushjen e sipërfaqes lipidike të flokëve duke krijuar një mburojë natyrore mbrojtëse. Gjithashtu depërton në boshtin e flokëve për të ringjallur flokët nga rrënja në majë.


Vaji natyral i jojobës ndihmon për hidratim dhe gjendjen e flokëve duke depërtuar në kutikulën e jashtme dhe siguron ruajtjen e barrierës së lagështisë në lëkurën e kokës.


Vaji arror Macadamia natyral rrjedh nga makadamitë të cilat janë të pasura me acide yndyrore esenciale, të njohura për veprimet e tyre hidratuese dhe ushqyese, si dhe për rimbushjen e sipërfaqes lipidike të flokëve duke ndihmuar kontroll frizz.


Vaji natyral i trëndafilit është i pasur me acide yndyrore, vitamina E dhe C dhe elemente minerale. Si rezultat, flokët mbrohen dhe zbuten,dhe ushqehet thellësisht për të rritur elasticitetin dhe menaxhueshmërinë e tij.


Vaji natyral i rodheve ushqen dhe zbutet për lëmon, flokë me shkëlqim dhe ndihmon në rregullimin e prodhimit të dhjamit për një lëkurë të shëndetshme të kokës.


Vaji natyral Tamanu ndihmon në hidratimin, zbutjen dhe forcon flokët.Krijon një barrierë në flokë për të ndihmuar në bllokimin e lagështirës dhe i bën flokët të ndihen më të fortë.

Të gjithë Përbërësit
ISODODECANE, ISOPROPYL MYRISTATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISOPROPYL PALMITATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, PARFUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHERYL ACETATE, HEXYL CINNAMAL, COUMARIN, LINALOOL, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, CALOPHYLLUM INOPHYLLUM SEED OIL, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT
Kënaquni me fuqitë e vajrave më të mahnitshëm në botë. Eleo Oil of Beauty jo vetëm që ofron performancë të lartë të kujdesit të flokëve - ajo garanton një përvojë thellësisht luksoze dhe sensuale që ju dhe flokët tuaj nuk do ta harroni kurrë.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.