Home
Rruajtje
North for Men
North For Men PowerMax 2-in-1 Xhel për rruajtje dhe pastrim

Përshkrim

Filloni ditën tuaj me rruajtjen perfekte energjike, me këtë xhel pastrimi dhe rruajtjeje me veprim të dyfishtë, të krijuar posaçërisht për meshkujt. Me teknologjinë "Glide" për rrëshqitje efektive me brisk, ai gjithashtu përmban proteinë të hidrolizuar, ekstrakt Kale dhe teknologjinë "North For Men's Arctic Pro Defense". Duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet energjike, e freskët dhe e gatshme për çdo gjë.Testuar dermatologjikisht.

Tundeni mirë dhe aplikojeni në lëkurë të lagur. Rruani dhe shpëlajeni fytyrën tërësisht.

Përmban Proteinë të Hidrolizuar + Ekstrakt Kale + Teknologji Arctic Pro Defense.


Proteina e hidrolizuar është një shtesë natyrale e proteinave bimore e njohur për të ruajtur hidratimin dhe elasticitetin e lëkurës dhe flokëve.


Ekstrakti i Kalesë është i njohur se ka 100% më shumë vitaminë C se portokalli, një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në energjizimin e lëkurës dhe trupit.


Së bashku me teknologjinë kryesore të mbrojtjes Arctic Pro nga North For Men, PowerMax ofron një kombinim të fuqishëm përbërësish.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, OLETH-20, TRIETHANOLAMINE, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, ISOPENTANE, SORBITOL, PARFUM, ISOBUTANE, SODIUM ASTROCARYUM MURUMURUATE, ISOPROPYL PALMITATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, POLYISOBUTENE, METHYLPARABEN, MENTHOL, PROPYLPARABEN, MYRISTIC ACID, SODIUM CHLORIDE, BHT, GLYCERIN, GLYCERYL ASCORBATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, DISODIUM EDTA, BRASSICA OLERACEA ACEPHALA LEAF EXTRACT, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID
North for Men is Oriflame's tried and trusted male grooming brand – designed for men who value looking and feeling great and strive for greatness every day. No matter your skin type or how straightforward or advanced your needs, you'll find the quality products you need to complement your daily grooming routine, and inspire you with the confidence to go out and be the best you can be. North for Men Recharge is a range for men who really push their limits in their search for greatness. It's formulated to keep your skin protected, healthy and energised while delivering an effortless, high-performance skin, hair and body care routine.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.