North for Men
North for Men PowerMax 2-in-1 Xhel Energizues dhe Aftershave për Fytyrë

Përshkrim

Ju jep fytyrës një nxitje të freskët dhe hidratuese pas rruajtjes me këtë xhel fytyre me veprim të dyfishtë, i krijuar posaçërisht për meshkujt. Formula e testuar dermatologjikisht përmban Proteinë të Hidrolizuar, ekstrakt Kale dhe Teknologjinë e quajtur North For Men's Arctic Pro Defence, për të luftuar shenjat e lodhjes, siguron hidratim 24 orë dhe lë lëkurën të gjallëruar.

Për rezultate më të mira, aplikoni xhelin në fytyrë dhe qafë pas pastrimit dhe rrojës në çdo mëngjes ose mbrëmje

Përmban Proteinë të Hidrolizuar + Ekstrakt Kale + Teknologji Arctic Pro Defense.


Proteina e hidrolizuar është një shtesë natyrale e proteinave bimore e njohur për të ruajtur hidratimin dhe elasticitetin e lëkurës dhe flokëve.


Ekstrakti i Kalesë është i njohur se ka 100% më shumë vitaminë C se portokalli, një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në energjizimin e lëkurës dhe trupit.


Së bashku me teknologjinë kryesore të mbrojtjes Arctic Pro nga North For Men, PowerMax ofron një kombinim të fuqishëm përbërësish.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, OLETH-20, CARBOMER, PARFUM, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, IMIDAZOLIDINYL UREA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, MENTHOL, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, SODIUM CHLORIDE, ASCORBYL GLUCOSIDE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, HYDROLYZED SOY PROTEIN, GLYOXAL, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, BRASSICA OLERACEA ACEPHALA LEAF EXTRACT, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, CI 16035, CI 19140, CI 42090
North for Men is Oriflame's tried and trusted male grooming brand – designed for men who value looking and feeling great and strive for greatness every day. No matter your skin type or how straightforward or advanced your needs, you'll find the quality products you need to complement your daily grooming routine, and inspire you with the confidence to go out and be the best you can be. North for Men Recharge is a range for men who really push their limits in their search for greatness. It's formulated to keep your skin protected, healthy and energised while delivering an effortless, high-performance skin, hair and body care routine.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.