Home
Heqes manikyri
THE ONE
THE ONE Expert Care Pastrues i shpejt i thonjëve

Përshkrim

Pastruesi i shpejtë dhe i butë i thonjve THE ONE Expert Careështë pastrues i manikyrit, i rishpikur! Është efektive,e kujdesshme dhe pa aceton.Me Teknologjinë e përparuar të Ngritjes së Ngjyrave heq në mënyrë efektive më të fortën ngjyrë pastron thonjte në sekonda. Një Kompleks i Vajit Botanik i kujdesshëm u rrit mevajëra natyrale dhe Vitamin E ndihmon për të ushqyer intensivisht thonjtë dhe kutikulat, duke i lënë ata të ndjehen menjëherë të lagur dhe të përgatitur në mënyrë perfekte për një shtresë të re manikyrësh.

Një pastrues kujdesi për manikyrin e thonjve, është e mundur?

Po është! Pastruesit e manikyrit shpesh largohen thonjte dhe kutikulat ndjehen të thatë dhe të përafërt, dhe ne mendojmë se është një problem! Pra, shkencëtarët tanë kanë zhvilluar një performancë shumë efektive pastrues manikyri pa përbërës të këqij si acetoni dhe plot vajra të kujdesshëm që në të vërtetë lë thonjtë dhe kutikulat tuaja të ndjehen më mirë sesa para përdorimit! Është pastrues i thonjve,i rishpikur!

Vendosni formulën në një jastëk pambuku dhe fërkoni butësisht jastëkun në thonjtë në lëvizje rrethore për të hequr ngjyrën. Rrokullisni jastëkun për të hequr mbetjet e manikyrit nga thonjtë dhe kutikulat.


Teknologjia e përparuar e ngritjes së ngjyrave e merr këtë heqës manikyrinë lartësi të reja, duke hequr në mënyrë efektive çdo lloj pastrues thonjsh. Një Kompleks Botanik Vaji të ëmbël vaj bajame ,vaji i farave të rrushit, vaji i farave të lulediellit dhe vitamina E ndihmon për të siguruar ushqim dhe rigjallërim intensiv që lë pjesën tuaj kutikulave the thonjve e butë, elastike dhe e njomë. Jo më thonj të thatë!

Të gjithë Përbërësit
ETHYL ACETATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, VITIS VINIFERA SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, OCTOCRYLENE, PARFUM, BUTYL ACETATE, TOCOPHEROL, CI 61565
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.