Home
Pudër
OnColour
ONCOLOUR Pudër e Shtypur

Përshkrim

Lëreni strukturën e lehtë dhe të butë të pluhurit të shtypur OC të matte lëkurën duke ndihmuar në zbutjen e papërsosmërive dhe barazimin e tonit të lëkurës.


I përshtatshëm dhe i lehtë për t’u përdorur gjatë lëvizjes, ky pluhur është krijuar për të zgjatur konsumimin e bazamentit dhe ndihmon në thithjen e sekrecioneve të tepërta të lëkurës gjatë gjithë ditës.


Njihuni me shoqëruesin e përsosur për prekjet e make-up-it. Struktura e butë dhe e lëmuar vazhdon lehtë dhe krijon nuancën perfekte të lëkurës.

TALC, MICA, MAGNESIUM STEARATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL PALMITATE, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL CAPRYLATE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, +/-: CI 77492, CI 77491, CI 77499
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.