OnColour
ONCOLOUR Power Up Pudër e Lëngshme

Përshkrim

Jepni energji lëkurës tuaj! Power Up Foundations krijojnë sfondin e përsosur nga një ditë të ngarkuar,për ta të bërë një ditë të lumtur.


I mbushur me Gjalpë Shea ushqyes, ky pigment i pasur, mbulim mesatar ndihmon në përsosjen e pamjes së lëkurës tuaj dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.


Struktura e butë dhe e lëmuar, vazhdon lehtë dhe krijon nuancën perfekte të lëkurës.

Përmban Shea Butter për të ndihmuar në ushqimin e lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ISODECYL NEOPENTANOATE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, POLYSORBATE 80, DIMETHICONE, CYCLOHEXASILOXANE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, POLYACRYLATE-13, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, POLYISOBUTENE, C20-22 ALCOHOLS, CETYL ACETATE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, POLYSORBATE 20, SORBITAN ISOSTEARATE, DISODIUM EDTA, PARFUM, ACETYLATED LANOLIN ALCOHOL, OLEYL ACETATE, STEARYL ACETATE, SODIUM HYDROXIDE, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.