Home
Hije për sy
OnColour
ONCOLOUR All Eyes Paletë

Përshkrim
Zbuloni lehtësinë dhe bukurinë e tetë nuancave të pasura me pigment për sytë dhe vetullat në përfundime mat dhe gjysmë të shkëlqyera!


Kjo paletë është gjithçka që ju nevojitet për të krijuar pamje mahnitëse të syve smoky çdo ditë që janë krijuar për të zgjatur.


Kompakt dhe i përshtatshëm, me udhëzime të thjeshta se si të zbatohen dhe një aplikues hijesh në të dy anët.Krijoni një vështrim të smokey

  • Vendosni hijen më të lehtë (Nr. 1) në cepin e brendshëm të syrit dhe poshtë vetullës për të hapur syrin dhe theksuar kockën e vetullës.
  • Zgjidhni nga nuancat më të errëta (Nr. 2 & 3) dhe vendoseni në qepallat e mesit dhe të jashtme, duke mos harruar rrudhat.
  • Përdorni një hije të lehtë ose të errët mat (Nr. 4) për të mbushur zona të rralla të vetullave dhe për të rritur formën e tyre natyrale.
TALC, MICA, MAGNESIUM STEARATE, DIMETHICONE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, SILICA, ZINC STEARATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, CAPRYLYL GLYCOL, TIN OXIDE, PROPYLPARABEN, METHYLPARABEN, ALUMINA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, +/-: CI 77499, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77742
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.