Home
Kujdesi për buzë
THE ONE
THE ONE Lip Spa Balzam për buzë

Përshkrim

Balsam buzësh me dy bërthama me përfitime të reja hidratuese, pompuese dhe mbrojtëse. Tre hije të krijuara për të rritur çdo ton të lëkurës për një shkëlqim të shëndetshëm dhe natyral.

Tri mënyra për tu vendosur!


  1. Në buzët e zhveshura për një nuancë të përsosjes së ngjyrës.

  1. Nën buzëkuq si një shtresë hidratuese.

  1. Si një trajtim brenda natës.

Ekstrakt algash detare

Vepron si një lagështues natyral i buzëve dhe ndihmon në rritjen e hidratimit të buzëve dhe përmirëson ndjesinë e butë. Jep 8 orë hidratim të vazhdueshëm të provuar klinikisht.


Peptidi vëllues

Një peptid volumizues që stimulon kolagjenin dhe acidin hialuronik për një pamje buzësh, me pamje më të plotë.


Vitamina E

Njihet për aftësinë e tij për të neutralizuar efektet e radikalëve të lirë të dëmshëm dhe ndihmon në kujdesin për buzët dhe për t'i mbajtur ato të shëndetshëm.


Dual Core Technology

Core brendshme:

Të përforcuar me Ekstrakt Algash Detare, Teknologji Plumping Buzësh dhe Vitaminë E.

Bërthama e jashtme:

Jep ngjyrë të pastër, delikate në tre hije për të rritur çdo ton të lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
OCTYLDODECANOL, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, POLYETHYLENE, PENTAERYTHRITYL TETRACAPRYLATE/TETRACAPRATE, CERA MICROCRISTALLINA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, COPERNICIA CERIFERA CERA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL PALMITATE, TOCOPHERYL ACETATE, SHOREA ROBUSTA RESIN, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, TRIBEHENIN, GLYCERYL CAPRYLATE, SORBITAN ISOSTEARATE, BHT, TOCOPHEROL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, LACTIC ACID, ASCORBYL PALMITATE, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PADINA PAVONICA THALLUS EXTRACT, +/-: CI 77891, CI 19140, CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 42090, CI 77499
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.