Home
Vaskë dhe Dush
Love Nature
Love Nature Vaj Bajamesh për Flokë dhe Trup

Përshkrim

Përjetoni vetitë hidratuese, dhe zbutëse të vajit të bajames së ëmbël në këtë vaj shumëfunksional për flokët dhe trupin. Zhvilluar për të mbajtur flokët dhe lëkurën të duken të shëndetshme, të ushqyer dhe të hidratuar. I mbushur me një aromë të shijshme, mund të përdoret pas dushit ose si një masazh përkëdhelës për trupin.
CANOLA OIL, ISOPROPYL MYRISTATE, ETHYLHEXYL STEARATE, OCTYLDODECANOL, C12-15 ALKYL BENZOATE, PARFUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, TOCOPHERYL ACETATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, COUMARIN, CITRONELLOL
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.