Home
Sprej për Trup & Deodorant
North for Men
North For Men Intense Fragranced Sprej për trup

Përshkrim

Bëni një shpërthim besimi me këtë aromë freskuese, të gatshme për çdo gjë. Një sprej gjallërues për aromën në të gjithë trupin, duke ju dhënë sigurinë që ju nevojitet për një natë në qytet. Shënimet e agrumeve dhe akordi i drunjtë ofrojnë një nxitje ringjallëse për çdo njeri.

Për përdorim të shpeshtë çdo ditë.

Aromë për ata që mishërojnë thelbin e një njeriu modern. North for Men Intense fillon me një majë të freskisë së gjallë, të forcuar nga shënimet e agrumeve. Vazhdon me një zemër me lule të rehatshme për ata që janë të sigurt për maskulinitetin e tyre. Më në fund, është rrumbullakosur me një tharje sensuale të mbështetur nga përzierja e pyjeve dhe vaniljes.


Bazë : Oriental Fougere


Shënime kryesore: Ananasi, Lavender dhe Dru i Ri


Shënim bazë: Yew Wood

Yew Wood ofron një energji elektrike elegante, me një aromë agrume dhe aspekte të ndritshme, si dhe nëntoka të errëta, të ngrohta dhe drunore.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PROPYLENE GLYCOL, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, LIMONENE, COUMARIN, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, GERANIOL
North for Men North for Men është marka e provuar dhe e besuar e Oriflame për meshkuj – e krijuar për meshkujt që vlerësojnë pamjen dhe ndjenjën e shkëlqyer dhe përpiqen për madhështi çdo ditë. Pavarësisht nga lloji i lëkurës tuaj ose sa të drejtpërdrejta apo të avancuara nevojat tuaja, do të gjeni produktet cilësore që ju nevojiten për të plotësuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit dhe do t'ju frymëzojnë me besimin dhe për të qenë më të mirët që mund të jeni.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.