Home
Aroma
feel-good
Be Happy Feel Good Ujë Tualeti

Përshkrim

Jepini ditës tuaj një hov të lumtur me këtë Ujë Tualeti të shkëlqyer dhe, aromatik fuqishëm me notat e bukura dhe ngritëse të Portokallit të Gjakut dhe Shafranit të Indisë. Një aromë moderne e zhvilluar me kujdes për t'ju lënë të ndriçoni nga gëzimi!

Spërkatni një dozë lumturie mbi qafën ose dore - sa herë që ndjeni se humori juaj ka nevojë për një ngritje!

Shënime kryesore: Portokalli i Gjakut dhe Shafran i Indisë


Familja e aromave: agrumet - pikante


Be Happy Feel Good Ujë Tualeti hapet me shënime agrumesh me fruta prej portokalli gjaku, bergamoti dhe rrush pa fara.Notat me lule të lulëzuara të petaleve të bozhureve dhe manjollës të kombinuara me lë të kuptohet sa pikante të shafranit të Indisë përbëjnë zemrën. Kjo aromë e gazuar pastaj është e mbështjellë me nota bazë ngushëlluese të drurit të sandalit, myshkut dhe vaniljes.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, CITRAL, COUMARIN, GERANIOL, CINNAMAL
Gati për emocion? Mirësevini në Feel Good - një gamë e re e produkteve senzacionale të dizajnuara për të theksuar disponimin tuaj. Xhel për dush, shkuma dhe aroma që përdorin forcën e parfumerisë për të ushqyer ndienjat tuaja. Zgjidhni disponimin tuaj, ngriteni dhe shkojmë tutje!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.