Home
Maskara
OnColour
ONCOLOUR BIG Lash Maskarë

Përshkrim

Bëni një qendrueshmeri të vëllimit të qerpikëve me Maskarën voluming të OnColour.


Furça unike Big Lash me flokë horizontale dhe vertikale është krijuar për të arritur edhe qerpikët më të vegjël pa mundim për qerpikët me pamje më të trashë.


Me Pro-Vitaminën B5 të njohur për lagështimin dhe gjendjen, kjo Maskarë është krijuar gjithashtu për të parandaluar vija, thërrime dhe njollosje.

Me ProVitamin B5 ndihmon qerpikët.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CERA ALBA, ORYZA SATIVA CERA, BUTYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM, METHYLGLUCAMINE, PALMITIC ACID, PVP, COPERNICIA CERIFERA CERA, CYCLOPENTASILOXANE, CERA MICROCRISTALLINA, ACRYLATES COPOLYMER, PARAFFIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CYCLOHEXASILOXANE, PANTHENOL, VP/EICOSENE COPOLYMER, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, DIMETHICONE, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, BHT, SODIUM DEHYDROACETATE, LAURETH-21, PHENOXYETHANOL, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, ETHYLPARABEN, +/-: CI 77499, CI 77266
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.