Home
Maskara
Giordani Gold
Giordani Gold Iconic Grand Maskarë

Përshkrim

Maskarë Grand ikonike për vëllim, gjatësi, ndarje dhe rrotullim suprem që zgjat deri në 19 orë. Provuar klinikisht për të rritur vëllimin dhe gjatësinë, kjo Maskarë është e mbushur me Forcat-me-Not Extract për të ndihmuar në ushqimin e qerpikëve.


Ekstrakti Forget-me-Not është një ekstrakt me origjinë botanike që dihet të jetë i pasur me Vitaminë C e cila mund të ndihmojë për të inkurajuar një gjendje të shëndetshme të qerpikëve. Karakteristikat antioksiduese të Forget-me-Not Extract mund të ndihmojnë në mbrojtjen e qerpikëve nga dëmtimi i radikalëve të lirë.


Kjo Maskarë ka një strukturë të pasur të zezë që ndihet si mëndafsh në qerpikë dhe furçë klasike ikonike për të arritur çdo qerpik.

Vendosni Maskarën nga rrënja në majë të qerpikëve siç bëni zakonisht. Përsëriteni për të ndërtuar rezultatet e vëllimit dhe gjatësisë. Përdorni si pjesë të pamjes tuaj të përditshme të make-up për të ndjerë përfitimet e Ekstraktit Forget-me-Not Extract.

Ekstrakti Forget-me-Not dihet të jetë i pasur me Vitaminë C e cila mund të ndihmojë për të inkurajuar një gjendje të shëndetshme të qerpikëve. Karakteristikat antioksiduese të Forget-me-Not Extract mund të ndihmojnë në mbrojtjen e qerpikëve nga dëmtimi i radikalëve të lirë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, HYDROGENATED OLIVE OIL CETYL ESTERS, ORYZA SATIVA CERA, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, METHYLGLUCAMINE, BUTYLENE GLYCOL, COPERNICIA CERIFERA CERA, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, ACACIA SENEGAL GUM, PVP, CYCLOPENTASILOXANE, VP/EICOSENE COPOLYMER, SILICA, CYCLOHEXASILOXANE, CETEARETH-20, CERA ALBA, SYNTHETIC WAX, SHOREA ROBUSTA RESIN, CAPRYLYL GLYCOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, DIMETHICONE, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, HYDROGENATED OLIVE OIL MYRISTYL ESTERS, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ARACHIDIC ACID, LAURIC ACID, MYRISTIC ACID, PROPYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, LECITHIN, BHT, GERANIUM MACULATUM EXTRACT, MYOSOTIS SYLVATICA FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, ASCORBYL PALMITATE, TOCOPHEROL, ETHYLPARABEN
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.