OnColour
OnColour Perfektor me shkëlqim

Përshkrim

Jeta është e bukur!


Shtoni një fytyrë ngritëse në fytyrën tuaj! Ky krem ​​hidratues i përsosur, i lyer, lulëzon me aromën me lëng dhe thelbin e dashur për lëkurën e pjeshkës për t'i dhënë fytyrës tuaj një fund natyral rrezatues me një shkëlqim të përsosur të pjeshkës.


Formula e kremit xhel përzihet lehtë. Me Vajin Natyror të Pjeshkës dhe Vitaminën C për të ndihmuar në ushqimin dhe inkurajimin e shkëlqimit të shëndetshëm.


Lule lehtë me aromën e lëngut të pjeshkës! Përdorni vetëm ose të përzier me fondatinën tuaj të preferuar.

Vendoseni në pika në lëkurën tuaj me majë të gishtave të pastër dhe përziejeni.

Përdorni vetëm ose përziejeni me bazen tuaj të preferuar për shkëlqim të shtuar.

  • Infuzionuar me Vaj Natyral Pjeshke për të ndihmuar në ushqimin e lëkurës
  • Me Vitaminën C për të ndihmuar në shkëlqimin e lëkurës
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, ISODECYL NEOPENTANOATE, BUTYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE, POLYSORBATE 80, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, DIMETHICONE, CYCLOHEXASILOXANE, POLYACRYLATE-13, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, MICA, POLYISOBUTENE, C20-22 ALCOHOLS, PHENOXYETHANOL, PRUNUS PERSICA KERNEL OIL, CETYL ACETATE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, DISODIUM EDTA, POLYSORBATE 20, SORBITAN ISOSTEARATE, PARFUM, ACETYLATED LANOLIN ALCOHOL, OLEYL ACETATE, STEARYL ACETATE, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, SODIUM HYDROXIDE, BHT, TIN OXIDE, ASCORBYL METHYLSILANOL PECTINATE, SODIUM METHYLPARABEN, SODIUM BISULFITE, SODIUM SULFITE, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.