Home
Grimi
OnColour
OnColour Laps për Vetulla

Përshkrim

OnColour i bën vetullat natyrale të bukura të lehta! Kjo formulë e thatë, e butë prej kadifeje e lapsit të vetullave është e lehtë për tu zbatuar dhe përcakton dhe formon vetullat tuaja në sekonda.


Zgjidhni nga nuancat universale Bjonde ose Kafe dhe ngjyra ndërtuese sipas dëshirës për një pamje më intensive. Thjesht mprehni majën për një saktësi më të madhe.

  • Plotësoni zona të rralla duke përdorur prekje të shkurtra me pendë.
  • Ndiqni formën tuaj natyrale të harkut për të rritur strukturën e vetullave.
  • Përdorni prekje të buta për një përfundim me pamje natyrale dhe ndërtoni ngjyra për vetulla më intensive.
HYDROGENATED VEGETABLE OIL, COPERNICIA CERIFERA CERA, CERA ALBA, MICA, PARAFFIN, GLYCERYL STEARATE, STEARIC ACID, SORBITAN TRISTEARATE, PALMITIC ACID, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, +/-: CI 77499, CI 77492, CI 77891, CI 77491
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.