OnColour
OnColour Mega Black Laps

Përshkrim

Kajal i butë, i butë, me shumë përdorime, me Pigmente të Zeza Mega për pamje të menjëhershme dhe të mrekullueshme të syve të zinj. Krijoni linja dramatike, sy smoky intensiv dhe hije të buta. I mbushur me Vitaminë E për një kujdes të veçantë ndërsa rrëshqet.

Vizatoni vija të trasha, duke filluar nga mbrendia e kapakut të sipërm.

Bëni kajal për një pamje intensive smoky.

Zmadhoni pamjen tuaj Mega Black me maskarë.

Bërë me pigmente të zezë mega për pamje të mrekullueshme të zezë dhe përkufizim dramatik. I mbushur me Vitaminë E për një kujdes të veçantë ndërsa rrëshqet.

Të gjithë Përbërësit
TRIETHYLHEXANOIN, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, COPERNICIA CERIFERA CERA, CERA ALBA, DIPENTAERYTHRITYL TETRAHYDROXYSTEARATE/TETRAISOSTEARATE, OZOKERITE, POLYMETHYL METHACRYLATE, MICA, PARAFFIN, DICALCIUM PHOSPHATE, HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, +/-: CI 77499, CI 77510, CI 77266 (NANO)
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.