Home
Sapun
Banjë & Dush
Scents & Moments Ocean Dive Refreshing Sapun

Përshkrim

Shijoni ndjenjën e një zhytjeje freskuese në oqeanin e freskët, me një sapun të mbushur me aromën gjallëruese të Sea Breeze.Sapun për të krijuar një shkumë të butë që pastron butësisht dhe e lë lëkurën tuaj të freskët dhe të pastër. Formulë e biodegradueshme dhe e testuar dermatologjikisht.
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, PARFUM, GLYCERIN, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, BENZYL BENZOATE, CITRONELLOL, CI 77891, CI 74160, CI 47005, CI 74260

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.