Home
Pastrues trupi
Banjë & Dush
Scents & Moments Sweet Dreams Relaxing Xhel për dush

Përshkrim

Imagjinoni veten duke qenë në një gjendje të mrekullueshme ëndrrash ndërsa bëni dush, me këtë xhel dushi pastrues të butë, të mbushur me aromën relaksuese të livandës. Formulë e biodegradueshme, e balancuar me pH dhe e testuar dermatologjikisht.

Thjesht bëni shkumë, shijoni momentin dhe shpëlajeni.

Një aromë thellësisht relaksuese me nota çlodhëse të livandës dhe luleve të buta të bardha.


Familja e aromave:

Oriental – floral – lavender


Notat hero:

Lavender


Top notat

Limon, Green Notes


Notat e mbrendshme:

Lavender, Jasmine, Livande


Notat bazë:

Sandalwood, Vanilla, Heliotrope

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, BENZOPHENONE-4, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, SODIUM CITRATE, CI 60730, CI 17200

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.