Home
Sapun
Banjë & Dush
Scents & Moments Sweet Dreams Relaxing Sapun

Përshkrim

Imagjinoni veten duke u zhvendosur në një moment gjumi të përsosur dhe një botë ëndrrash të ëmbla, me një sapun të mbushur me aromën qetësuese të livandës. Sapun për të krijuar një shkumë të butë që pastron butësisht dhe e lë lëkurën tuaj të freskët dhe të pastër. Formula e biodegradueshme.

Thjesht bëni shkumë, shijoni momentin dhe shpëlajeni.

Një aromë thellësisht relaksuese me nota çlodhëse të livandës dhe luleve të buta të bardha.Familja e aromave:

Oriental – floral – lavender


Nota hero:

Lavender


Top notat

Lemon, Green Notes


Notat e mbrendshme:

Lavender, Jasmine, Lilac


Notat bazë:

Sandalwood, Vanilla, Heliotrope

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, GLYCERIN, PARFUM, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, LIMONENE, CI 77007, CI 77891

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.