Home
Pastrues trupi
Banjë & Dush
Scents & Moments Soft Cuddles Caring Xhel për dush

Përshkrim

Shijoni momentin më të këndshëm të dushit që mund të imagjinohet me një xhel dushi pastrues të butë të mbushur me aromën e kujdesshme të luleve të bajames. Lëkura juaj mbetet e freskët dhe me aromë delikate, pasi mendja juaj është e mbushur me ndjenja të përqafimeve të ngrohta dhe të buta. Me një formulë të biodegradueshme, të balancuar me pH dhe të testuar dermatologjikisht.

Thjesht bëni shkumë, shijoni momentin dhe shpëlajeni.

Kjo aromë e kujdesshme hapet me notat e adhurueshme të sipërme të luleve të bajames dhe një freezie të butë, të përkëdhelur nga notat e buta të zemrës së qumështit dhe drithërave dhe me notat bazë të sofistikuara të irisit dhe drurit të ngrohtë të sandalit dhe myshkut.


Familja e aromave:

Floral – milky – woody


Nota hero:

Almond Blossom


Top nota

Heliotrope, Almond Blossom, Freesia


Notat e brendshme:

Cereals Accord, Milky Notes, Iris


Notat bazë:

Sandalwood, Cedarwood, White Musk

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, CI 19140, CI 17200

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.