Home
Sapun
Banjë & Dush
Scents & Moments Soft Cuddles Caring Sapun

Përshkrim

Përjetoni ndjenjën e bukur të një përkëdheljeje të dashur ndërsa laheni me një sapun pastrues të butë të mbushur me aromën e kujdesshme të luleve të bajames. E lë lëkurën tuaj të freskët dhe të pastër, dhe mendjen tuaj në një përqafim të ngrohtë. Formula e biodegradueshme.

Thjesht bëni shkumë, shijoni momentin dhe shpëlajeni.

Kjo aromë e kujdesshme kombinon notat e adhurueshme të luleve të bajames me notat e buta qumështore.


Familja e aromave:

Floral – milky – woody


Nota hero:

Almond Blossom


Top notat

Heliotrope, Almond Blossom, Freesia


Notat e mbrendshme:

Cereals Accord, Milky Notes, Iris


Notat bazë:

Sandalwood, Cedarwood, White Musk

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, PARFUM, GLYCERIN, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, CI 77891, CI 47005, CI 73360

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.