Home
Vaskë dhe Dush
Banjë & Dush
Scents & Moments Romantic Getaway Sensual Xhel për Dush

Përshkrim

Ndjeni përvojën e një momenti romantik të përsosur në dushin tuaj me këtë xhel dushi pastrues të butë të mbushur me aromën sensuale të bozhure. Lëkura juaj mbetet e freskët dhe me aroma delikate, ndërsa mendja juaj rrotullohet me mendime të dashura për dikë të veçantë. Me një formulë të biodegradueshme, të balancuar me pH dhe të testuar dermatologjikisht.

Thjesht bëni shkumë, shijoni momentin dhe shpëlajeni.

Kjo aromë e ëmbël dhe sensuale është ndërtuar rreth lules së bozhure, lules së portokallit dhe kumbullës që loton gojën në zemër. Së bashku ata marrin jetë me nota të majme me lëng dardhe dhe gëlqere, dhe bien mbi një shtrat me myshqe dhe nota bazë qelibar.


Familja e parfumeve:

Floral – oriental – qelibar


Shënim i heroit:

Bozhure


Shënimet kryesore

Dardhë, Bajame, Lime


Shënimet bazë:

Bozhure, lule portokalli, kumbull


Shënime bazë:

Druri i sandalit, Amberi i Artë, Musk

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LAURETH-3, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, BENZOPHENONE-4, COUMARIN, SODIUM CITRATE, CI 17200, CI 19140, CI 42090

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.