Home
Sapun
Banjë & Dush
Scents & Moments Romantic Getaway Sapun Sensual

Përshkrim

Lëreni veten të arratiseni në momentin e përsosur me të dashurin tuaj, falë këtij sapuni pastrues delikate të mbushur me aromën sensuale të bozhures. Shkumë për ta lënë lëkurën tuaj të freskët dhe me aromë delikate, dhe mendjen tuaj të vërtitet me mendime romantike. Formula e biodegradueshme.
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, PARFUM, GLYCERIN, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, COUMARIN, CI 77891, CI 17200, CI 47005

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.