Home
Vaskë dhe Dush
Banjë & Dush
Scents & Moments Paradise Sunrise Uplifting Xhel për dush

Përshkrim

Lëreni çdo dush të ndihet si një fillim energjik për një ditë në parajsë, me aromën ekzotike të agrumeve. Një xhel dushi pastrues butësisht për ta lënë lëkurën tuaj të freskët dhe të aromatizuar delikatisht me aromën gjallëruese të grejpfrutit rozë do ta transportojë mendjen tuaj në një moment në parajsë. Me një formulë të biodegradueshme, të balancuar me pH dhe të testuar dermatologjikisht.

Thjesht bëni shkumë, shijoni momentin dhe shpëlajeni.

Kjo aromë shumëngjyrëshe është e përbërë nga fruta tropikale me lëng dhe agrume me fluska për t'u ndjerë po aq emocionuese sa fillimi i një dite të re. Energjia dhe ndjesia nxitëse krijohet me të gjitha notat e fluskave dhe të këndshme.


Familja e parfumeve:

Fruta – tropikale – agrume


Shënim i heroit:

Grejpfrut rozë


Shënimet kryesore

Mandarin, Grejpfrut rozë, me lule


Shënimet e zemrës:

Pjeshkë, mango, fruta tropikale


Shënime bazë:

Musky, Ambery, Woody

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, SODIUM CITRATE, CI 15510, CI 14700

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.