Home
Sapun
Banjë & Dush
Scents & Moments Paradise Sunrise Uplifting Sapun

Përshkrim

Ndjehuni të gjallëruar sa herë që laheni me këtë sapun pastrues të butë. E mbushur me aromën ngritëse të grejpfrutit rozë, lëkura juaj ndihet e freskët dhe e pastër ndërsa mendja juaj kthjellohet në fillimin e një dite të re në parajsë. Formula e biodegradueshme.

Thjesht bëni shkumë, shijoni momentin dhe shpëlajeni.

Kjo aromë shumëngjyrëshe është e përbërë nga fruta tropikale me lëng dhe agrume me fluska për t'u ndjerë po aq emocionuese sa fillimi i një dite të re. Ndjesia e energjisë dhe nxitjes krijohet me të gjitha notat e ndezura dhe të shijshme.


Familja e aromave:

Frutash – tropical – citrus


Nota hero:

Pink Grapefruit


Top notat

Mandarinë, Pink Grapefruit, Floral


Notat e mbrendshme:

Peach, Mango, Tropical Fruits


Notat bazë:

Musky, Ambery, Woody

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, PARFUM, GLYCERIN, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, PALM KERNEL ACID, LINALOOL, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, CI 77891, CI 47005, CI 14700, CI 77499

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.