Home
Produkte të tjera për banjë
Banjë & Dush
Cozy by the Fireplace Flluska për banjo me Vanilla & Kanellë

Përshkrim

Zhytuni thellë në një banjë të ngrohtë relaksuese me flluska, pasi vanilja dhe kanella ngjallin kujtime të rehatshme e festive! Formula jonë e balancuar me pH, pa sapun, pastron pa tharje, duke e lënë lëkurën tuaj me aromë delikate me aroma sezonale.
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, COUMARIN, SODIUM CITRATE

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.