Home
Sapun
Banjë & Dush
Cozy by the Fireplace Sapun me Vanillë & Kanellë

Përshkrim

Jepni një prekje festive rutinës suaj të pastrimit me sapunin tonë të botimit të kufizuar në formën e një njeriu me xhenxhefil. Erëza me kanellë dhe vanilje, mjaft e butë për pastrimin e përditshëm. Paketim festiv, perfekt për dhurata!
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, PARFUM, GLYCERIN, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, COUMARIN, CINNAMAL, EUGENOL, CI 77891, CI 47005, CI 73360

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.