Home
Sapun
Banjë & Dush
Helping Hand Sapun

Përshkrim

Bëni larjen e duarve me fëmijët tuaj më argëtues! Shiriti i sapunit Helping Hand ka një formulë të butë dhe që është testuar dermatologjikisht dhe veçanërisht e zhvilluar për lëkurën e fëmijëve dhe vjen në një formë argëtuese me një aromë me lëng frutash.

Vendoseni në duart e lagura të fëmijës tuaj dhe butësisht pastroni. Shpëlarje flluska të tepërta me ujë.

SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, PARFUM, GLYCERIN, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, CI 77891, CI 47005, CI 14700

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.